window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-138357288-1');
 • Käsitsi kootud villased sokid. Värvus: beez ja punane Mõõdud: labapikkus 25 cm, sääre kõrgus kannast  17 cm Suurus: sobivad jalale 39-40 Materjal:100% eestimaise lambavill, ise pügatud lambaraudadega ja lastud kedrata Kabala villaveskis. Lõng on kahekordne, aga üsna jäme. Soki peal väike muster-
 • Käsitsi kootud villased sokid. Värvus: naturaalne lambavalge ja must. Mõõdud: labapikkus 25 cm, sääre kõrgus kannast  20 cm Suurus: sobivad jalale 39-40 Materjal:100% eestimaise lambavill, ise pügatud lambaraudadega ja lastud kedrata Kabala villaveskis. Lõng on kahekordne, aga üsna jäme. Naturaalne lambavalge ja must, heledam pruun on värvitud.
 • Käsitsi kootud villased sokid. Värvus: naturaalne lambahall ja punane. Mõõdud: labapikkus 25 cm, sääre kõrgus kannast  18 cm Suurus: sobivad jalale 39-40 Materjal:100% eestimaise lambavill, ise pügatud lambaraudadega ja lastud kedrata Kabala villaveskis. Lõng on kahekordne, aga üsna jäme. Naturaalne lambahall ja värvitud punane.
 • Käsitsi kootud villased sokid. Värvus: lambahall ja sinine Mõõdud: labapikkus 24 cm, säärekõrgus kanna juurest 13 cm Suurus: sobivad jalale 39-40 Materjal:100% eestimaise lambavill, ise pügatud lambaraudadega ja lastud kedrata Raasiku villaveskis. Hall on naturaalne  ja sinine värvitud kodustes tingimustes poevärvidega. Sokid on pealt palmikutega.
 • Käsitsi kootud villased sokid. Värvus: naturaalsed lambavalge ja pruun Mõõdud: labapikkus 25 cm, säärekõrgus kanna juurest 18 cm Suurus: sobivad jalale 39-40 Materjal:100% eestimaise lambavill, ise pügatud lambaraudadega ja lastud kedrata Süvahavva villaveskis. Kõik värvid on naturaalsed . Sääre osal kaheksakanna muster.
 • Käsitsi kootud villased sokid. Värvus: kollane ja naturaalne lambapruun. Mõõdud: labapikkus 20 cm, säärekõrgus 17 cm Suurus: sobivad jalale 35-36 Materjal:100% eestimaise lambavill, ise pügatud lambaraudadega ja lastud kedrata Süvahavva villaveskis. Naturaalne lambapruun ja Lätist toodud kollane. Väga pehme ja mõnus lõng.
 • Käsitsi kootud kihnu mustriga villased sokid. Kasutatud muster  on võetud Ärmä Roosi raamatust "Elumõnu" kus ta ütleb selle mustri kohta nõnda.: "kõige ilusam, lugupeetum 33-kordne suka kirjakiri...".Mustris on kasutatud kaheksakanda, mis on tuntud ka õnnetähena. Värvus: naturaalne lambavalge, värvitud sinine ja punane. Mõõdud: labapikkus 24 cm, säärekõrgus  kanna juurest 19 cm Suurus: sobivad jalale 38-39 Materjal: Teksrena lõng, mis tehtud leedus.  
 • Käsitsi kootud villased sokid. Värvus: kollane-sinine-oranz Mõõdud: labapikkus 28 cm, säärekõrgus 19 cm Suurus: sobivad jalale 43-44 Materjal:100% eestimaise lambavill, ise pügatud lambaraudadega ja lastud kedrata Kabala villaveskis. Värvitud kodustes tingimustes lumega ja kasutatud Pilvelamba värve. Sokid on jämedamast lõngast ja üsna tugevad.
 • Käsitsi kootud villased sokid. Värvus: naturaalne lambavalge ja pruun Mõõdud: labapikkus 25 cm, säärekõrgus 18 cm Suurus: sobivad jalale 40 Materjal:100% eestimaise lambavill, ise pügatud lambaraudadega ja lastud kedrata Süvahavva villaveskis. Naturaalne lambavalge ja pruun. Väga pehme ja mõnus lõng.
 • Käsitsi kootud villased sokid. Värvus: lambapruun ja valge. Mõõdud: labapikkus 27-28 cm, säärekõrgus 20 cm Suurus: sobivad jalale 42-43 Materjal:100% eestimaise lambavill, ise pügatud lambaraudadega ja lastud kedrata Süvahavva villaveskis. Lambapruun ja valge. Väga pehme ja mõnus lõng.
 • Käsitsi kootud villased sokid. Värvus: naturaalne lambavalge ja Pilvelamba värviga värvitud punane Mõõdud: labapikkus 25 cm, säärekõrgus 18 cm Suurus: sobivad jalale 40 Materjal:100% eestimaise lambavill, ise pügatud lambaraudadega ja lastud kedrata Süvahavva villaveskis. Naturaalne lambavalge ja Pilvelamba värviga värvitud punane. Väga pehme ja mõnus lõng.
 • Käsitsi kootud villased sokid. Värvus: lilla-kollane Mõõdud: labapikkus 24 cm, säärekõrgus 23 cm Suurus: sobivad jalale 38-39 Materjal:100% eestimaise lambavill,ise pügatud lambaraudadega ja lastud kedrata Raasiku villaveskis. Värvitud kodustes tingimustes poevärvidega.

Go to Top