window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-138357288-1');
Expert Advice2016-11-07T04:06:06+00:00

Troi

Ma tegin selle ära… Ma sain kihnu troi valmis ja see mahtus isegi selle omanikule selga. Jessss!!!!!!  Ma olen kudunud palju ja igasuguseid asju, aga igal võimalusel olen ma hoidunud mustri kudumisest. Mind ajavad hulluks

Tudusokid -mis need on……

Et siis tudusokid, kellele ja milleks… Lihtsamalt öeldes on need sokid, milledega on hea ja soe magada(neil muidugi, kellel jalad külmetavad ). Algas asi nagu alati juhusest, sest keegi palus teha mingid mittelambavillased sokid. Muidu

Jälle kudumisfestival Kihnus..

Ma tegin seda jälle..Käisin Kihnus ja kudus ennastunustavalt 3 pikka päeva…Kudumine pidi toimuma juba kevadel,aga see pisike viirus keeras kogu elukorralduse pea peale mitte ainult minul ja nii otsustati,et festival toimub,aga lihtsalt sügisel.

Kuidas teha uusi kardinaid…

Vahel tuleb kohe selline uuenduse hoog peale..et vahetaks tapeedid ära või ostaks uue mööbli näiteks ja tavaliselt lõpeb see kõik sellega,et teen patjadele uued katted või ostan uued kardinad.

Punane päevatekk

Ammu oli mõte teha oma voodile päevatekk. Tundus ,et see on mingi väikekodanlik igand kuskilt kaugetest aegadest..Tahtsin heegeldada ja on ka alustatud juba,aga lõng sai otsa ja see võtab ikka aega ,et juurde tuua..

Kootud päevavari

  Ja ma tegingi selle ära. Olen heegeldanud vist oma 15 päevavarju ja algas asi tegelikult sellest,et leidsin mingist ajakirjast mustri ja see ei tulnud kuidagi välja..

Professional Pet Care

Pet owners trust us to look after the needs of their beloved companions. We are specialists committed to delivering the very highest of veterinary care and affection.

Contact Us

Go to Top